Cyfrowa wersja gry City: Skylines

Każdy gracz lubi wygodę. cyfrowa wersja gry Cities: Skylines taką gwarantuje. Dlaczego? Dzięki temu,że gra jest w wersji cyfrowej nie musimy odwiedzać sklepu.

Cyfrowa wersja gry Cities: Skylines oferuje wiele godzin zabawy. Gra oferuje możliwość rozbudowy miasta . Na korzyść nowych graczy, przemawia fakt, posiadania prostego, przyjaznego interfejsu. System komunikacji pomiędzy grą a grającym także jest ciekawy. Pojawiają się informacje o potrzebach życiowych wirtualnych mieszkańców. Bardzo istotne jest zintegrowanie jest ze Steam Workshop.

Pozwala to na niemal dowolne modowanie, map oraz znaczące zwiększenie ich rozmiarów. To właśnie łatwość w kreowaniu obszarów jest jedną z największych zalet produkcji.

Autorzy produkcji wciąż utrzymują kontakt ze społecznością . Dzięki temu fani zyskali obietnicę, stałego wspierania produktu. Warto mieć na uwadze bardzo dobre recenzje jakie pojawiają się na portalach branżowych, takich jak Metacric. Obecnie Ocena gry wynosi 85 punktów/100.

Grafika jest szczegółowa, kolory są żywe, co cieszy oko grających.
Dzięki wykorzystaniu systemu nakładek, nawet niedoświadczony użytkownik, z łatwością zorientuje się w aktualnych potrzebach ludności. Gra działa płynnie, nawet na słabszych komputerach.

Cyfrowa wersja gry Cities: Skylines ma jeszcze jedną wielką zaletę. Jest nią oczywiście cena. Jest ona niemal dwukrotnie niższa niż produkty konkurencji. Ponadto jest otwarta na współpracę za środowiskami moderskimi. Jak więc widać fani City builderów otrzymali pełnowartościowy produkt wysokiej jakości.