Cyfrowa wersja gry Euro Truck Simulator

Cyfrowa wersja gry Euro Truck Simulator usatysfakcjonuje bez wątpienia wszystkich tych graczy, którzy:

  • uwielbiają nawet całe dnie spędzać na jeżdżeniu,
  • cieszą się z faktu, iż w grze porusza można się aż po 70 europejskich miastach ( w tym wielu polskich, między innymi takich jak Szczecin, Poznań czy Wrocław),
  • ucieszą się, że w tej wersji gry jej autorzy postarali się o to, aby znacząco ulepszyć model jazdy,
  • nie mają problemów ze zrozumieniem pewnych śląskich zwrotów.

Cyfrowa wersja gry Euro Truck Simulator 2 to symulator jazdy ciężarowym samochodem. Aby móc rozpocząć pasjonującą grę, wystarczy jedynie dokonać zakupu odpowiedniego samochodu ciężarowego, po czym śmiało można ruszać w trasę, wykonując przy tym zadania, jakie po drodze będą czekały na gracza. Za prawidłowe wykonanie zadania gracz każdorazowo otrzymuje odpowiednią sumę gotówki, dzięki której będzie miał możliwość nie tylko bieżącego utrzymywania auta, ale również będzie w stanie odłożyć pewną sumę na ewentualne wydatki w dalszej części Euro Truck Simulator 2.

Warto dodać, że cyfrowa wersja gry Euro Truck Simulator 2, jest zdecydowanie bardziej rozbudowana niż jej pierwsza część, co oczywiście działa tylko na jej korzyść. W czasie zabawy każdy z graczy ma szansę trafić na najpiękniejsze i najbardziej znane miejsca w Europie, co bez wątpienia dla wielu będzie niezwykłym urozmaiceniem tej gry. Ponadto zarówno model jazdy, jak i cała obsługa graficzna stoją na znacznie wyższym poziomie w Euro Truck Simulator 2, niż miało to miejsce w części pierwszej.