Cyfrowa wersja gry Wreckfest

Cyfrowa wersja gry Wreckfest to kolejna wysokiej jakości produkcja, która wyszła spod skrzydeł niezwykle pomysłowych i kreatywnych autorów tworzących zespół fińskiego studia Bugbear Entertainment.

Wreckfest to typowo motoryzacyjna gra, która bez wątpienia sprawdzi się w przypadku miłośników wszelkiego rodzaju wyścigów i symulacji bardzo dużych nawet prędkości. Cyfrowa wersja gry Wreckfest bardzo szybko od daty swojej oficjalnej premiery zyskała sobie bardzo szerokie grono zwolenników, szczególnie wśród tych graczy, którzy nade wszystko cenią sobie rywalizację pełną celowych kraks i stłuczek oraz swobodne tuningowanie pojazdów. Takie osoby z ogromną pasją są w stanie spędzić nawet bardzo długie godziny przy tej grze, a co najważniejsze rozgrywka za każdym razem będzie dla nich niezwykle pasjonująca, nie nudząc i nie nużąc graczy.

Cyfrowa wersja gry Wreckfest charakteryzuje się dostępnością dwóch trybów rozrywki. Pierwszy to tryb kariery, który jak nieco wskazuje nazwa przeznaczony jest dla pojedynczego gracza. W drugim trybie natomiast możliwe jest rozgrywanie wyścigu w znacznie szerszym gronie. W przypadku pierwszego trybu gra sprowadza się przede wszystkim do rywalizacji gracza w dużych zawodach, podzielonych każdorazowo na nieco mniejsze partie. Wygrany wyścig oznacza zdobycie punktów, które w zebrane w odpowiedniej ilości pozwalają na odblokowanie nowych części czy całkiem nowych (im punktów jest więcej tym są one szybsze i mają znacznie więcej możliwości) pojazdów. Zarówno w pierwszym, jak i drugim trybie zwycięzcą będzie ten, kto pierwszy przekroczy linię mety.